Świt Barcząca - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Zegar

Ostatnie spotkanie

Świt BarczącaFenix Siennica
Świt Barcząca 0:4 Fenix Siennica
2017-02-23, 20:00:00
ul. Budowlana
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Najnowsza galeria

Turniej Siennica!
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 179, wczoraj: 214
ogółem: 553 978

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Aktualności

Kilka Pytań Do!---Dariusz Pszonka

  • autor: KIEL32, 2017-02-23 23:01

Wracamy z Naszym Programem "Kilka pytań Do!" Pierwszy w tym roku pod ostrzał pytań został postawiony nasz lewy obrońca i drugi co do ilości bramek
zawodnik naszej Drużyny
DARIUSZ PSZONKA! 

W rozwinięciu Rozmowa..


Kolejny Sprawdzian

  • autor: KIEL32, 2017-02-22 22:55

Świt Barcząca - Fenix Siennica 0:4 (0:3) 

23.02.17r. godz 20:00

stadion ul. Budowlana

Skład I połowa: Łobiński-Dróżdż(Kowalewski), Kopka, Jackowicz, Kozdój, Grabowski, Kuczerenko, Zgutka, Badurek, Orzełek, Pszonka R.

Skład II połowa: Łobiński- Kowalewski, Celej, Rokicki, Pszonka D, Lipiński, testowany 1, Żołądek, Lewkowicz, Mistewicz, testowany 2

 

Już w sobotę o 16 kolejny sparing z Advitem Wiązowna w Karczewie.


Rozkład na Najbliższy Tydzień!!!

  • autor: KIEL32, 2017-02-19 14:32

-Wtorek 21.02 godz. 20:30 trening Huta Mińska

-CZWARTEK 23.02 godz. 20:00 sparing z Fenixem Siennica ul. Budowlana

-SOBOTA 25.02 godz. 16:00 sparing z Advitem Wiązowna w Karczewie.

MOBILIZACJA!!!


Iskra Kotuń

  • autor: KIEL32, 2017-02-13 14:30

Świt Barcząca 6:1 Iskra Kotuń (2:1)

Skład: Łobiński-Kozdój, Kopka, Rokicki, Kowalewski, Badurek, Kuczerenko, Zgutka, Grabowski, testowany(46' Jackowicz), Orzełek

Bramki: 2x Grabowski, 2x Orzełek, Jackowicz, samobój


Tęcza pierwszym sparingpartnerem!

  • autor: KIEL32, 2017-02-03 16:39

Świt Barcząca 1:2 Tęcza Stanisławów (1:0)

Bramka: Grabowski
Skład: Łobiński- Kozdój, Kopka, Jackowicz, Dróżdż, Grabowski, Kuczerenko, Żołądek, Badurek, Szuba, testowany
Zagrali: Orzełek, Pszonka R, Rokicki, Zgutka, Lipiński

Już w sobotę gramy z Iskrą Kotuń (Klasa B) godz 17:30 na Budowlance.


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Treningi Seniorzy

Treningi Seniorów odbywają się na orliku w Hucie Mińskiej:

Wtorek 20:00
Czwartek 20:30

Telefon Trenera: 
697-105-719

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Wicher Sadowne 1:1 LKS Grodzisk Krzymosze
Zorza Sterdyń 3:1 Tęcza Korczew
Jastrząb Żeliszew 0:3 Błękitni Stoczek Węgrowski
ULKS Gołąbek 1:7 LKS Ostrówek
Miedzanka Miedzna 4:0 Nojszewianka Dobre
Kolektyw Oleśnica 1:2 Watra Mrozy
Świt Barcząca 1:2 Sęp Żelechów

Kalendarium

27

02-2017

pon.

28

02-2017

wtorek

01

03-2017

środa

02

03-2017

czwartek

03

03-2017

piątek

04

03-2017

sobota

05

03-2017

niedziela

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość