Świt Barcząca - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Zapowiedź 20-tej kolejki!

• autor: KIEL32, 2017-05-11 15:59

W dniach 13/14 maja w Siedleckiej A Klasie zostaną rozegrane spotkania w ramach XX kolejki.
Najciekawiej zapowiada się sobotnie spotkanie w Żelechowie gdzie Sęp podejmie Błękitnych.
Drużyna Świtu swoje spotkanie rozegra w Sobotę o godz 16 z ULKS-em Gołąbek na Zakolu Wiktorowo ZAPRASZAMY!!

W rozwinięciu zapowiedzi spotkań..

ŚWIT Barcząca - ULKS Gołąbek

Spotkanie Świtu (2 miejsce) oraz ULKS-u (11 miejsce) zapoczątkuje rywalizację w XX kolejce Siedleckiej A Klasy. W poprzedniej kolejce jak i we wcześniejszej Świt nie rozegrał swojego spotkania, natomiast Gołąbek swoje ostatnie spotkanie wygrał 1:0 na własnym obiekcie z Grodziskiem. W pierwszym meczu tych drużyn Świt wypuścił zwycięstwo w ostatnich minutach prowadząc 2:1 ostatecznie przegrał 2:3. Jak będzie tym razem? Czy Świt odegra się za jesienną porażkę? Jak podziała ta przerwa na gospodarzy? Przekonamy się już w sobotę!
Sobota godz. 16 Zakole Wiktorowo ZAPRASZAMY!!!

MIEDZANKA Miedzna – JASTRZĄB Żeliszew

Pojedynek sąsiadów w ligowej tabeli zapowiada się bardzo interesująco. Obie drużyny dzieli tylko 1 punkt więc walka o pozycję numer 7 a nawet 6 zapowiada się ciekawie. W poprzedniej kolejce gospodarze niespodziewanie zaledwie zremisowali 1:1 z Zorzą i zrobią wszystko by pokazać już w niedzielę że to był tylko wypadek przy pracy. Jastrząb swojego meczu ze Świtem nie rozegrał w poprzedni weekend i zobaczymy jak brak meczu podziała na zawodników gości! Czeka nas emocjonujące spotkanie w Miedznej. Kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji? Przekonamy się już w sobotę!
Typ 2:1

WATRA Mrozy - WICHER Sadowne

Watra walcząca o awans do LO podejmie na własnym obiekcie drużynę z Sadownego, która walczy o utrzymanie. W poprzedniej kolejce gospodarze wygrali na wyjeździe 2:1 z Tęczą, za to goście sprawili niespodziankę remisując na własnym obiekcie z Kolektywem 2:2. W tym meczu faworyt jest jeden ale poprzednia kolejka pokazała, że nie ma zdecydowanych faworytów i każdy może zagrać bardzo dobry mecz! Czy Wicher kolejny raz sprawi niespodziankę i urwie punkty Watrze? Sobotnie popołudnie rozstrzygnie kto wygra!
Typ 3:1

SĘP Żelechów – BŁĘKITNI Stoczek
hit kolejki!

Spotkanie lidera oraz drużyny cały czas liczącej się w kwestiach awansu musi być ciekawe i moim zdaniem będzie najciekawsze! W poprzedniej kolejce Sęp nie ma co ukrywać dostał „lanie” od Ostrówka 6:1 i na pewno jak najszybciej będą chcieli się podnieść a gdzie lepiej to zrobić niż przed własną publicznościom? Goście w poprzedniej kolejce zremisowali na własnym obiekcie 2:2 z Nojszewianką. Jak będzie w sobotę? Czy Sęp wygra i pokaże, że szybko zapomniał o porażce? Czy Błękitni sprawią niespodziankę? Zobaczymy w sobotę!
Typ 2:1

GRODZISK Krzymosze – LKS Ostrówek

Dwunasta drużyna ligowej tabeli Grodzisk (17 punktów) podejmie na własnym obiekcie piątą drużynę LKS (29 punktów). W poprzedniej kolejce gospodarze przegrali 1:0 na wyjeździe z ULKS-em, natomiast goście zapisali się w historii tego sezonu jako pierwsza drużyna, która pokonała ekipę z Żelechowa i to aż 6:1 na własnym stadionie. W pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 4:1 dla LKS-u lecz po spotkaniu wynik zweryfikowany jako walkower 4:0 dla Ostrówka. Jak będzie w tym spotkaniu? Przekonamy się w niedzielę godz. 15.
Typ 1:3

NOJSZEWIANKA Dobra – TĘCZA Korczew

W Stanisławowie spotkają się sąsiedzi w ligowej tabeli. Do 10 Nojszewianki przyjedzie 9 Tęcza. Obie drużyny dzielą 4 punkty więc pozycja Tęczy przynajmniej po tej kolejce przez wyprzedzenie Nojszewianki się nie zmieni ale za to Tęcza przy dobrych wynikach może wskoczyć na 7 miejsce. W poprzedniej kolejce gospodarze zremisowali z Błękitnymi 2:2, a goście przegrali 1:2 z Watrą. Jak będzie w niedzielę? Czy Tęcza utrzyma dość dobrą wiosenną formę? Czy drużyna z Dobrego zbliży się do środka tabeli? Na pewno będzie ciekawie!
Typ 2:3

KOLEKTYW Oleśnica – ZORZA Sterdyń

Na koniec spotkanie drużyn, które mają zupełnie inne ambicje na końcówkę sezonu. Trzeci Kolektyw, który walczy o utrzymanie pozycji dającej awans podejmie ostatnią drużynę dla której każdy punkt jest na wagę złota. Poprzedniej kolejki gospodarze nie chcą wspominać bo zaledwie zremisowali 2:2 z Wichrem, natomiast goście ugrali 1 punkt w wyżej notowaną Miedzanką. Kto będzie górą w niedzielę? Kolektyw mając za sobą własną murawę i kibiców czy jednak wielkie ambicje Zorzy i serce do walki o każdy centymetr boiska? Przekonamy się już w niedziele!
Typ 4:1

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.

LKS Ostrówek 5:1 Miedzanka Miedzna